Türkiyenin Tek ve Lider
İnvertör Tamir Labaratuvarı

Arıza Kart Randevusu Solar İnvertör Tamiri

İlkeli ve Garantili Tamir
Türkiyede İlk ve Tek İnvertör Tamir Labaratuvarı

Arızalı Ürün Randevusu Kalite ve Mühendislik

YAPTIĞIMIZ İŞLER

Atakale Elektronik Solar İnvertör, Şarj Cihazı ,Solar Motor Sürücü ürünlerinin tamirini yaptığı gibi, Komponent, İnvertör Kartı,Sarf ürünleri ve yedek parça satışınıda yapmkatadır. Aydınlatma, flexible, özel şekilli güneş paneli imalatı, LifePo4 BMS kart tamiri ve BMS imalatı konularında da faaliyet göstermektedir.

İnvertör,Şarj Kontrol,Motor Sürücü… Tamiri

Firmamızın ana iştigal konusu, İnvertör kart tamiri, şarj kontrol kartı servisi, Solar Motor sürücü , AC  Frekans kontrol  invertörü tamiri, Güneş Paneli tamiri gibi , güneş enerji sistemleri konusunda tamirat ve servistir. Arızalı güneş paneli, kırık güneş paneli, Thin Filim, flexbile güneş panellerinin tamiratınıda yapmaktayız.

Solar Elektronik Kart Tasarımı

Atakale Elektronik ,fotovoltaik güneş enerji teknolojisi alanında, özel amaçlıi askeri tip , güneş takip sistemi, on-grid , off-grid invertör tasarımı, solar aydınlatma şarj cihazları gibi elektronik kart tasarımları yapmaktadır. Projelerinizde, karavanlarınızda, otomasyon projelerinde kullanacağınız custom design ürünlerle ilgili proje ekibimiz ve labaratuvarımızla hizmet vermekteyizç

Dikey Rüzgar Türbini İmalatı

Karavan,TIR,Tren, Yat, Gemi gibi araçlarda rüzgardan enerji elde etmek için özel tasarım türbine ,kanat ve şarj cihazı imalatı yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı projelerle referansı olan tek Türk firmasıyız. Atakale Elektronik Karbon fiber, ETFE,polikarbon gibi ürünlerden özel rüzgar kanadı tasarlamakta ve uygulamaktadır. Kendi tasarımı olan mini ,slim rüzgar jeneratörü tasarımlarıyla ülkemizdeki projelere destk vermektedir.

LifePo4 BMS Tasarımı

LifePo4 Solar enerjide gelecek vadeden depolama sistmidir. Atakale elektronik olarak,Standart LifePo4 bataryların seri bağlantısındaki zorluklara yönelik, özel BMS üretimi yapılmaktayız. Jel akülerle çalıştırdığınız ve, Lityum Demir Fosfat akülere güncellemek istediğiniz, elektrikli mtosikler, bisiklet, forklift gibi araçlara yönelik özel 24/48/96/… Volt BMS ve koruma devresi yapmaktayız.

Jel Aküyü Atmadan Önce Desülfatör….

Solar Enerji depolamada en yaygın kullanılan Jel Aküler, uzun süre kullanılmadığında, tamamen boş olarak uzun süre saklandığında, ve yanlış şarj uygulamalarından dolayı, plakalar sülfatlanabilir ve akü kapasitesi düşebilir.  Jel akülerin ömrünü uzatmak, tekrar kullanıma sunmak için Desülfatör devreler kullanılır. Atakale Jel akünüzün tamirinin ve servisini yapmaktadır

Kart Kompanent Yedek Parça Satışı

Atakale Elektronik, yaygın tüm Akıllı İnvertör, On-Grid invertör, şarj cihazı, Combiner Box, Connection Box Solar hücre, sigorta gibi bir çok yedek parça elektronik kart satışını yapmaktadır. Yerel tamir ve servislere bu yedek parçaları en hızlı ve uygun fiyatlı olarak satışa sunmaktadır.

Servis ve geri dönüşüm

Atakale Elektronik  hurdaya ayırdığınız, güneş enerji sistemlerini geri dönüşüm atık değerlendirme atölyesinde ekonomiye tekrar kazandırmaktadır. Geri dönüşüm birimizle irtibata geçerek elinizdek bu ürünlerden kazançlı çıkabilirsiniz

Biz Sadece Tamir Etmiyoruz, Aynı zamanda satıyoruz

 

Atakale Elektronik ten solar enerji ile iglili tüm ürün ve projeleri temin edebiliriniz

www.atakale.com.tr

MÜŞTERİLER HAKKIMIZDA NE SÖYLEDİLER

Binlerce memnun müşteri

ŞİRKET HABERLERİ

Solar Enerji konusundaki yeniliklerle ilgili son haberleri bu sayfalardan takip edebilirsiniz

Güneş Enerji sisteminiz sizi üzmesin !

Yeni bir tane almakla aynıdır ,iyi bir sevis