Arızalı On-Grid String İnvertörü
çöpe atmak için acele etmeyiniz
Şebeke Bağlantılı On-Grid String invertörlerin arızaları genelde sınırlı ömüre sahip parçalarından kaynaklanır. Arızası yolun sonuna gelindi demek değildir. Daha Fazla Tüm Servislerimiz
On-Grid İnvertör tamiri
Santralinizin karlılığıdır.
30 senelik ömürle planladığınız güneş enerji santrallerinizin karlılığını arttırmak için sınırla ömüre sahip parçaların periyoik değişmesi gerekir Devamı.... Diğer Servislerimiz

on-grid Servislerimiz

Binlerce memnun müşteri pörtföyümüz

on-grid invertör servisimiz

Sunduğumz hizmetler ve farkımız

1. On-Grid İnvertör Tamirinde Teknolojimiz

Şebeke Bağlantılı On-Grid İnvertör tamiri, arıza çözümleme, hasarlı parçanın kartın değişimi gibi standart uygulamaların haricinde. Yazılım,kalibrasyon, verim testi,ısıl kararlılık ölçümü gibi üst düzey labaratuvar işlemlerinden geçirdiğimiz için. Servisimizden çıkan ürün yeni bir on-grid invertörden farksızdır

2. Tecrübeye Güvenin…

Şebeke bağlantılı On-Grid String invertörlerin arıza anlizi, çözümleme ve test aşamalarının başarısı  tamamiyle tecrübeye dayalı uzman kadroların altından kalkacağı ciddi bir mühendislik alanıdır.

3. On-Grid İnvertör tamirinde kalitemizin kaynağı

Şebeke bağlantılı arızalı on-grid invertörlerin tamirinde kalitemizi; uzman kadro, uluslararası standartlara göre şirket iş işleyişi, yeterli labaratuvar techizatı,tecrübe, elektronik ürün stoğuna borçluyuz

4. Tamirde Garanti ve Teminat

Atakale Elektroniğe gelen tüm arızalı invetörler göz, çalışma,labaratuvar ölçüm, karşılaştırma testine tabii tutulur ve arıza raporu oluşturulur. Bu aşamaların tamamında ürün üzerinde oluşacak tüm ilave hasarlar teminat ve garanti altındadır. Atakale bu aşmada oluşacak tüm ilave hasarları karşılmayı taahhüt prensibine sahiptir.

5. Tamir ücretleri, müşteri ilişkileri ve teslimat

On-Grid invertörünüz tamir ücretleri, cihazın ekonomik ömrü, piyasa değeri,Türkiye şartları gözönüne alınarak belirlenir. Ücretin fahiş olmaması ve yapılan tamirin katma değerin altında kalması öncelikli teklifimizdir.

MÜŞTERİLERİMİZİN HAKKIMIZDAKİ YORUMLARI

Binlerce memnun müşterimizin yorumlarınızı bilgilerinize sunarız

GÜVEN ÜRETTİK

25 senedir bir yakınınız gibi çalıştık

firma politikamız

Solar Enerji Elektronik sistemleri firmamızın ana uzmanlık konusudur. Güneş enerjisi sistemlerinin en önemli parçalarından invertör,şarj cihazı,enerji storage yönetim kartları, güneş panelinde meydana gelen arızalar gidermek üzere şirketimizi merkezlendirdik. 

Çizdiğimiz bu güneş enerjisi dairesi başaramızın,ilkeli ve derinlemesine uzmanlığımızın temelini oluşturmuştur. Kart tamiri, diğer bir deyişle her elektronik kartı tamir etmek prensipte komponent bazlı arıza tespitinden ibarettir.Biz ise yegane iş olarak İnvertör tamirini seçtik. Başarımızın ana sebebi  uzun soluklu ve tek bir iş üzerine çalışıyor olmamızdır ve aynı zamanda derinlik kazanarak büyümek olmuştur. Türkiyede ve Dünyada hızla büyüyen Fotovoltaik Enerji ve sistemleri pazarı ,sadece ticari merakla değil tutukuyla bağlı olduğumuz bir alan olduğu için bu ektörde faaliyet gösteriyoruz.  Atakale aynı zamanda 2013den beri yenileneiblir enerji sektöründe proje, ithalat , üretim ve ürün tedariki konusunda sektörün ciddi aktörlerinden biridir. Sektörle olan yakın bağlantısı , kart tamirindede lokomotif etkisi yapmıştır.

Firmamıza ulaşan ve servis verdiğimiz tüm müşterilerimiz bizim için kazanç kapısı değil, hizmete  borçlu olduğumuz , varlık sebebimizdir. İşte bu sebeple kazanç odaklı hiçbir işe bakmama politikamızı geldiğinizde hemen göreceksiniz. Referanslarıyla büyüyen , müşteri memnuniyetiyle motive olan, tecrübesiyle hizmet veren firmamızın temelleri 1987 yılında atılmıştır.  Şirketimizin kurucusu bir elektronik aşığı ,devre tasarımcı , profesyonel elektronik kart tamircisi, aynı zamanda elektronik mühendisidir. 1987 yılından beri yakinen tanık olduğumuz elektronik sektöründeki zincir gelişmeler şirketimizin tamir esnasında kullandığı bilgi dağarcığıdır.

Firmamız OSTİm yakınında 500² alanda müstakil kendi binasında gelen müşterilerimize konforlu bir servis hizmeti sağlamaktadır. Şirketimiz tamir esnasında yüksek teknoloji ve uzman kadroya sahip olmakla birlikte, müşteri ilişkilerinde eski ve samimi bire-bir diyalogdan ve dost kazanma anlayışıyla işlerini yürütmektedir.

Atakale Elektronik Ostimdeki binasında, hizmet seviyesini geliştirmek amacıyla, sürekli AR-GE anlayışıyla hizmetlerine devam etmeye kararlıdır.

Sürekli Eğtim

Firmamız teknik kadrosu, düzenli eğitimlere tabii tutulur. Ve sürekli sertifikasyon çalışması yapılır. Firmamızda tamir yapmaya yetkin olmayan hiçbir personel çalıştırılmaz. Eğitimsiz ve sektörle ilgisi olmayan çalışanlar yoktur

Devamını Oku…

Uluslararası Standartlar

Atakale Elekronik ulusal ve uluslararası standartları firmamızda uygulamaktadır. ISO,OHSAS,TSE ,HYB,Marka tescili hersene yenilenir ve, en yüksek standartları uygular

Devamını Oku…

BİLGİLENDİRME SAYFALARIMIZ BLOG

Atakale Elektronikj On-Grid invertör tamiri, şemaları, teknik bilgileri ve arıza çözümlerini internet sayfalarında ,bloglarında, müşterileriyle paylaşır. Ve tüm diğer amatör ,hobi çalışmaları yapan gönüllü elektronikçilere bu konuda yol gösterir.

Sayfalarımızı okuduktan sonra payalaşabilir ve bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. (Tü m bilgiler orijinal firmamız aittir. Yayın hakları Atakaleye aittir.)

İnvertör Bozukmu? Çalışmıyormu?

En kısa sürede çalışması bize ait……